AVALEHT

AUTOKOOL / MOTOKOOL TARTUS

A-KATEGOORIA JA B-KATEGOORIA

B-KAT KA AUTOMAATKASTIGA

Vaata: Registreerimine

Vaata : Hinnakiri

Kuna õppemeetod on e-teooria, siis on õpingutega võimalik alustada IGA PÄEV! Teata soovist alfawing2010@gmail.com


A-kategooria


A või A2 kategooria (vajalik B kategooria juhiluba) 550 €. Tutvu ja registreeru siinKursusetasu võimalik maksta kahes osas. Mootorratturitele KIIRKURSUSE võimalus (sõidud kolme päevaga). Hind 650 €. Kui soovid infot, siis saada meil või helista.

Neli ratast liigutavad su keha aga kaks ratast liigutavad su hinge. Üheks õpetajaks kogemustega mees, kes on läbinud mitmeid koolitusi ja peamine nende hulgas MOTO SURVIVAL. 2015 aasta sai pikka aega õpitud Norras ja saadud kogemused sealsest mootorratturite väljaõppest.

B-kategooria


Koolitus, mis on kogu eluks! Vaata REGISTREERIMINE.

Siin pannakse alus teie sõiduki käsitlemisele, liiklusreeglite tundmisele ja sõiduohutusele. Õpetaja on teie mentor, kes püüab aidata igal sammul. Suuri gruppe me ei moodusta, sest kasutame konstruktivistlikku lähenemist õppimisele (konstrueerime), st õppekeskkond on varieeruv ja individuaalne. Teooria õppimine on e-õppena.

Lõppastme koolitus


Esmase juhiloa omanik saab läbida koolitaja juures juhi ohutu liiklemise ja riske vältiva sõiduoskuse süvendamise ning keskkonda säästva sõiduviisi kujundamise koolituse.Juhi esmaõppe lõppastme koolituse eesmärk on ohutu liiklemise ja riske vältiva sõiduoskuse, teisi liiklejaid arvestava ning säästliku ja keskkonnasõbraliku sõiduviisi süvendamine.